Yeni Mutantlar (2019)

Böylece, Profesör X'in okulu yeni kan akışını hissetmeye mahkumdur: 2019'da “X-Men” imtiyazı geri döner. Ve bu, tüm dünyada kronolojideki canavar sıçramanın çok yaygın olduğu yaygın bir şekilde bilinen, hatta söylenebilecek bir kült tarihinin bir devamı olmayacak - bu film, tam teşekküllü bir üçleme ile baş etmekle tehdit ediyor. spot ışığında tamamen yeni karakterler.

2014 yılında, iki çocukluk arkadaşı Neith Lee (senarist) ve Josh Boon (yönetmen), yazarın çocukluğundan beri sevdikleri Marvel evreninin karakterleriyle ilgili hikayelere dayanarak, çizgi roman biçimindeki gelecekteki bir teyp kavramını yarattılar.

Dizinin şu anki yapımcısı olan Simon Kienberg, çalışmayı gerçekten çok sevdi ve ana karakterleri orijinal anti kahramanlar ile buluşturarak franchise yeni bir jet getirdiğini düşündü - “gerçekten karanlık, ilginç ve“ X ”ile ilgili tipik hikayelerden farklı olanlar Erkekler ”geçmiş - ona yeni bir soluk verecek ve izleyicisine ilgiyi yeniden canlandıracak.

"X-Men" ün kahramanları hakkında solo filmler

2017 yılında piyasaya sürülen “Logan” herkes tarafından “belirsiz” olarak değerlendirildi - bir tür fayda performansı ve ne yazık ki, sevgili Wolverine veda, Hugh Jackman'ın bir röportajda söylediği gibi yargıladığı gibi, bu onun son görünümü. film dizisinde.

Ve Deadpool'un oldukça gelişmekte olan şubesi (ki bu arada, şu anki 2019'da halk tarafından böyle bir çekilişe ulaşmış olmalı), Xavier'in okuluna odaklanmadığı için sadece özerk ve ilginçtir, fakat sadece kavşaktan vazgeçer. zaman zaman bir tür varoluş biçiminde değil, ama anahtar kameo değil.

Bu nedenle, arsa tarafından sıkılan seyirciler için ana diziyi yeniden canlandırmak hayati önem taşıyordu. Ve ne kadar erken olursa o kadar iyi.

yeni mutantlar film 2019

Bu yüzden tam teşekküllü bir dönüş için bekliyoruz, eski muhafızların bazılarının, herkes tarafından sevilen karakterlerinin içinde görünmesi mümkündür. Başlangıçta, çekimlerinin 2017 ilkbaharında başlaması bekleniyordu ve prömiyeri bir yıl içinde tam olarak gerçekleşecek - 2018'de.

Ama sonra, ticari nedenlerden dolayı, piyasadaki gereksiz rekabete katı bir şekilde katılmamak için, birbiri ardına gelen sıkışık programa, şimdi bir sürü nakit kasete ve dahası, ikinci olarak vay efekti yaymaya değil. Deadpool, serbest bırakılması Şubat 2019'a kadar beklemeye karar verdi.

Çekimlerin bir kısmı Temmuz-Eylül 2017 tarihleri ​​arasında sinema çevrelerinde oldukça ünlü bir bina olan Medfield Devlet Hastanesi'nde gerçekleşti.

"Yeni Mutantlar" filminin arsası

Bu hikâye, gizli bir nesne üzerinde çalışmalarını incelemek ve kullanmak amacıyla zorlanan beş genç mutant olacaktır. Her birinin karanlık ve gizemli günahlarla dolu bir geçmişi vardır ve her biri yaşam için değil, ölüm için hayatta kalmak ve kurtulmak için savaşmalıdır.

yeni mutantlar film 2019 aktörler

Onların pozisyonları, bu yetenekleri keşfettiklerinden çok fazla zaman geçmemiş olmaları ve hala kendilerinin çok az kontrol sahibi olmaları nedeniyle karmaşıktır.

Ana muhalif olarak, film yönetmeninin çocukluğunu “dindarlık dolu” olarak tanımladığı belli bir Demon Ayı olmalı, çünkü Kilise'ye hayranlık duyan ve iblislerin ve şeytanın gerçek olduğuna inanan evanjeli güney Baptistler tarafından yetiştirildi. Söylentilere göre, gülümseyen bir maske takmak zorunda kalacak ...

İlginç gerçekler

Başlangıçta filmin harika James McAvoy (“Bölünmüş”, “Aranıyor”, “Victor Frankenstein” ve “Kefaret”) - aynı “genç” Profesör X rolünü ve aynı zamanda rolün sanatçısını sergileyeceği planlandı. Fırtına - Alexandra Shipp (“Anubis'in Sakinleri” ve “Hayatımızın Günleri” dizisi, “Sokakların Sesi” başlıklı geniş ekran çalışması) ancak daha sonra bu karakterlerin yer aldığı senaryoların yeniden yazılabilmesinin mümkün olmadığını fark etti. Pekala, tüm yeni yüzler - bu yüzden tüm yeni yüzler!

Yeni Mutantlar Filmi 2019 Fragman

Yazarlardan gelen mesaj, bu üçlemede franchise'ın rolünü temelde değiştirecekleri sansasyoneliydi - artık hiçbir "süper kahraman" hikayesi, hiçbir süpervizör, evrensel kurtarma görevi ve aptal kostüm olmayacak. Bu, Avengers'ı terk edecek. “Mutantlar” tam teşekküllü bir gerçeküstü korkuya dönüşecek.

“Yeni Mutantlar” konulu bir röportajda, stüdyonun genel müdürü olan Stacy Snyder, “bu şekilde“ The Shining ”e çok benzer bir tek süper kahraman filmi olmadığını” itiraf etti.

Ve yönetmen Bun tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar tekrar Elm Sokağı'ndaki Kabus'un üçüncü kısmının kaset vizyonu üzerinde büyük bir etkisi olduğunu tekrarladı ve stilin kendisi “John Kings'in Stephen King ile buluşması” olarak tanımlandı. Dünyanın 13 Ekim 2017 Cuma günü tam olarak gördüğümüz ilk resim fragmanının çok sembolik olması ...

yeni mutantlar çıkış tarihi

Bandın serbest bırakılmasındaki gecikmenin bir dizi kaynağı, finansal kaygılar ve döküm zorlukları değildir. Bu kısmen doğru olabilir - bu süreç çok acı verici ve uzun sürdü.

Yaratıcılar anlaşılabilir: Tam teşekküllü bir şubenin doğuşu, halkın hemen ve koşulsuz olarak aşık olduğu kahramanlara yönelik bir arayışa ihtiyaç duyar, örneğin bir zamanlar “kel” Xavier, Wolverine-Logan, Roag-Marie, Fırtına, Cyclops ve diğerleri.

Şimdi, kesinlikle "etnik açıdan uygun aktörleri" bulmaları gerekiyordu, bu yüzden geleneksel Avrupalı ​​Amerikalı karakterlerin dışında bir Hintli ve bir Güney Amerikalı arıyorlardı. Ulyana'nın elindeki oyuncak ejderha, X-Men'in sahibi olduğu komik ejderha Lockheed'e bir haraç. Doğru, orijinal çizgi romanda, Shadow-kat'a aitti.

Film ekibi ve oyuncu kadrosu

yeni mutantlar arsa

Filmin yönetmeni Josh Boone bir zamanlar dünyaya “Stuck in Love” ve “Guilty Stars” gibi filmleri verdi, aynı zamanda zengin bir yapımcı deneyimine sahipti ve hatta birkaç film için senaryo yazdı. Dost ve partner Neith Lee Burada daha önce de belirttiğimiz gibi bir senarist ol, ve daha önce Abduction, Kukla Boxer ve Kooks serisinin bütün serilerini yazdı.

Peter Deming, İkiz Tepeler, Mulholland Drive, Ev Partisi, yanı sıra aldatmaca ikinci Illusion yanı sıra ilk, dizisi Creek, Rumour ve hiçbir yerde için devamı. Ve geleneğe göre, "20th Century Fox" ve "Marvel Entertainment" filmleri çekildi.

Şey, yeni mutant beşi gençlerden oluşuyor, ama, amatör insanlardan çok memnun. Bu, doğuştan bir İngiliz kadın, “Game of Thrones” dizisinin ilk serisinden sonra meşhur olan (evet, bu gerçekten Arya Arya ve Doctor Who'nun ana karakterlerinden biri, taraftarlar alkışlamaya başlayabilir ...), Macy Williams Rane Sinclair’in dünyasında Wolfsbane’yi burada oynayacak olan, İskoçya’dan bir kurt yavrusu, bir kurt adam.

yeni film mutantları

Ayrıca, genç yaşına rağmen sicilini izleyen 22 yaşındaki model ve aktris Anya Taylor-Joy oldukça etkileyici: TV'deki rolleri “Genç Mars” ve “Atlantis” karakterlerinin yanı sıra “Split” de Casey ve The Witch'teki Tomasin'de. Bu arada, sansasyonel psikolojik gerilim “Morgan” da, ekrandaki ana karakterin görüntüsünü somutlaştıran kişi oydu.

Şimdi Uzeana Rasputina, teleport edebilecek bir Rus mutantı olmak zorunda. Roberto da Costa (güneş enerjisi yönetimi) olan Brezilyalı Sanspota'nın rolüyle, daha önce televizyon dizisi "Werewolf" ve "Mystery Laura" filmlerinde çıkan Henry Zag'ı göreceğiz. bantlar "HOHO" ve "Angie X.

Ve Kennonbol (Sem Guthrie), 2016 yılında başlayıp “Beyin Kemiği” ve “Kilitli” gibi resimlerde bir katılımcı olan “Strange Affairs” in daimi olan Charlie Heaton olacak. İzleyiciyi hızlı uçabilme yetenekleriyle memnun edecektir. "The Ancients" dizisinde oynadığı Blue Hunt olacak ve burada bir hayalperestler yaratabilecek Hintli bir kadın, Daniella Munstar aka Mirage rolünü oynayacak.

Ve son olarak, kahramanlar listesi, bu yeşil gençlerden biraz daha yaşlı ve daha deneyimli olan akıl hocalığı Cecilia Reyes tarafından tamamlandı. O, bu arada, I Am Legend'de Anna'yı ve Tanrı'nın Şehrindeki Angelica'yı oynatan Brezilyalı bir oyuncu ve model tarafından oynanacak.

Onu "Crossing", "Predators", "Rite" ve "Elysium" gibi kasetlerde de görebiliriz. Şimdi bir kadın uyuşturucu satıcısı rolüyle “Güney Kraliçesi” dizisinde rol oynamaktadır, ancak bu onun yeni projeler almasını engellememektedir, ki bu iyi bir haber. Katılımcıların geri kalanı için henüz bilgi yok.

Related news

Yeni Mutantlar (2019) image, picture
Yeni Mutantlar (2019) 81


Yeni Mutantlar (2019) 89


Yeni Mutantlar (2019) 1


Yeni Mutantlar (2019) 94