Yeni Audi 2019 modelleri

AUDI, BMW, Mercedes logosu olan araçlardan herhangi biri uluslararası pazarda hoş bir yeni ürün. Her sunum ve araba fuarı, Almanların dünya topluluğunun şaşırmış gibi görünen şeylerine kökten yeni bir bakışla şaşırmadan gerçekleşmez. Özellikle, zaten kurulmuş olan geleneğe göre, Avrupa oto tasarımının en gelişmiş çizgisini kullanan klasik iç tasarımla birlikte en ileri teknolojileri ve yüksek teknoloji seçeneklerini kullanan Audi endişesi.

İÇERİK

Uluslararası uzmanlara göre, bu üreticinin yeni arabaları her zaman beklenmektedir ve talep edilmektedir. Bu, premium markanın ana konsepti ile ilgilidir. Önceki muhafazakar tasarım yönünün reddedilmesi, her yeni neslin yaratılmasında umut verici bir yön haline geldi ve bu, büyük bir mühendis, teknoloji uzmanı, tasarımcı ve sanatçı ekibinin işinin olağanüstü bir sonucudur. Gelecek sezonda, alıcılar sadece ekipman ve teknoloji ile değil, aynı zamanda fiyat seviyesiyle de ayrılan bir dizi yolcu taşıtını alırlar. Yani, aşağıdaki en umut verici modeller hakkında.

Audi A6

Yeni Audi 2019 modelleri

2019 model sezonunun konsepti, amiral gemisi A-8 business class sedan'in biraz azalmış bir analoğu. Ağdaki mevcut fotoğraflara bakıldığında, endişenin tasarım hizmeti, elde edilmesi gereken çok şey elde etti, yani:

  • Dış hatlardaki değişikliklerden ve vücut parçalarının arıtılmasından dolayı, aerodinamik göstergeler geliştirildi, gövde direnci 0.02 daha az oldu, yani 0.24;
  • Spor vurgusu, kanatların şeklini vurgulayarak ve tekerlek kemerlerini artırarak artırılır;
  • Durumda kullanılan malzemelerin bileşimi. Ana parça yüksek kaliteli çelikten yapılmış, kapı, kanat, kaput, gövde şeklindeki dış parçalar alüminyumdan yapılmıştır.

Tezgâh testlerinden gelen videoya bakıldığında, kompakt bir Li-Ion piline dayanan yumuşak bir hibrit kullanımı, günümüzde daha önce sadece perspektifte olan mükemmel hareket göstergelerinin elde edilmesini mümkün kıldı.

Audi Q7

Yeni Audi 2019 modelleri

Bir sonraki sezon bu yönde büyük güncellemeler getirmedi. Yine de, bu model yüzüklerin logosuna sahip en popüler arabalardan biridir. Bugün, tüketici dolaşım sınırlamaları olmayan Bang & Olufsen'in yenilikçi ve yüksek kaliteli bir versiyonunu satın alacaktır. Modelin ana avantajları, temel, neredeyse bütçe sürümünde bile üç boyutlu bir sese sahip birinci sınıf bir ses sistemidir. , havalı süspansiyon, spor gövde seti ve LED matris farlar. Güç sistemi sadece, 3 litre turbo dizel hacmi ve atmosfere yüksek saflıkta yakıt emisyonu seçeneği ile temsil edilir.

Model A-4

Yeni Audi 2019 modelleri

Sofistike, zarif, ultra modern ve umut verici bir sedan ilk kez 2015 yılında ışığı gördü, ancak bugün yeniden şekillendirmenin ilk aşamasına geçti. Bir sonraki sezonda aşağıdakiler sunulmaktadır:

  1. Vücudun kabartma yapısı biraz değiştirildi;
  2. Ön farlar daraldı, xenon ile dolduruldu;
  3. En son haberler, güç sisteminin işlevlerinin genişletilmesi ile ilgilidir. Audi A 2019 sezonu, 476 beygir gücünde güçlü bir benzinli motorla donatılmıştır, Rusya'da model bu konfigürasyonda doğrudan görünecektir.

Buna ek olarak, bu arada, belirli bir yenilik, önemli ölçüde, yenilikçi hoparlör sistemi Bang & Olufsen'i alır. Bir hibrid kurulumu bugün için planlanmamıştır.

Q4 çaprazlama

Yeni Audi 2019 modelleri

Modelin uluslararası piyasadaki piyasaya çıkış tarihinin çok kısa olmasına rağmen, bugün bile teknik avantajların temel avantajları ve öncelikleri ile ilgili tartışmalar sürmektedir. Kullanılan temel tasarım, modüler bir MQB platformu ile ilgilidir. kavramlar Audi Q3 ve Q4. Bu geçiş, giderek spor özelliklerine kavuşuyor. Yenilikle ilgili entrikaların bugüne kadar korunmuş olmasına rağmen, aşağıdaki bilgiler halka açılmıştır.

Audi'nin Gyor, Macaristan'daki mühendislik devi gücü, tamamen yeni bir Q4 serisi otomobilin piyasaya sürülmesi için hazırlandı. Audi'nin yerli hayranlarının dikkatine: model Rusya pazarında geleceğin ikinci yarısından daha erken olmayacak 2019. Yeni SUV'lerin piyasaya sürülmesi beklenmiyor.

A Serisi-3

Yeni Audi 2019 modelleri

Bu durumda geliştiricilerin odağı dışarıda. Aşağıdaki değişiklikler şunlardır:

  • Izgara, yatay krom kaburga ile bifürkatlı;
  • Kafa ışığı LED ışıkları ile temsil edilir, alt adım onların içinde yoktur.

Saldırganlık notları, temel olarak yeni arka lambalara sahip arka tamponun ana hatlarında ortaya çıktı.

Sportback A7

Yeni Audi 2019 modelleri

Modelin ikinci nesli, dış görünüşünün moda parıltısı sayfalarını sorması gibi, daha sofistike hale geliyor. Ön kısımda “kabile”, ön ışık ve kırmızı fren lambalarının genel çizgisi ile benzer bir benzetme yoktur, gövde çok daha geniş hale gelmiştir. Modelle ilgili genel terimlerle, burada Alman pratikliğinin verdiği söylenebilir. estetik ve çekicilik yolu.

Related news

Yeni Audi 2019 modelleri image, picture
Yeni Audi 2019 modelleri 6


Yeni Audi 2019 modelleri 42


Yeni Audi 2019 modelleri 97


Yeni Audi 2019 modelleri 8


Yeni Audi 2019 modelleri 49


Yeni Audi 2019 modelleri 11


Yeni Audi 2019 modelleri 80