Toyota Land Cruiser Prado 2019

Ünlü Alman otomobil fuarı, otomotiv endüstrisinin uluslararası liderlerinin çok sayıda umut vaat eden modelini sundu. Frankfurt am Main'da motor gösterisinin eşit derecede önemli bir özelliği, önümüzdeki birkaç yıl içinde küresel markalar tarafından üretilecek olan yolcu araçlarının çeşitli kavramsal alanlarının gösterilmesiydi. Land Cruiser'ı sağlayan Toyota'nın endişesi, sadece sürücülerin değil, aynı zamanda profesyonel pazar uzmanlarının da ilgisini çeken yeni ayrıntılar değildi. Japon mühendislerin ve tasarımcıların, 2013 yılından itibaren birkaç yıl boyunca yaratılan modelin markasını tutmayı başardıkları düşünüldüğünde, yeni SUV konsepti için doğru bir kalite temeli olabilir. Kavramın tüm özellikleri hem resmi web sitelerindeki fotoğraflardan hem de resmi olmayan bilgilerden, casus fotoğraflarından ve internet üzerindeki forumlardan anlaşılabilir.

İÇERİK

Modelin bir bütün olarak detayları

Bugün Japon arabalarının modern hayranları şaşırtmak için zor. Yine de, geçen yıl 12 Eylül'de, Toyota'nın birçok avantajı olan yeni bir model ortaya attığı endişesi. Diğer şirketlerin analoglarının çoğunluğu arasında Toyota Land Cruiser Prado aşağıdaki temel noktaları ayırt eder:

 • Prado SUV'lerinin uygulama segmenti, tüm kıtalarda yaklaşık iki yüz ülkedir. Bu, SUV'ler arasında, paket ve fiyatların birinci sınıf kategorisine girmesine rağmen, gerçek bir en çok satan şirkettir;
 • Avrupalıların daha mütevazı boyutları tercih etmelerine ve yakıt tüketimini önemli ölçüde düşürmelerine rağmen Land Cruiser, Avrupa'da satışlarda lider konumdadır.

Toyota Land Cruiser Prado 2019

Yeni vücutta, umut verici bir yönün ileri mühendislik gelişmeleri, araba ilginç bir iç, çekici teknolojik unsurları, orijinal ayrıntıları ve geliştirilmiş bir güç sistemi, somutlaşmıştır.

Ne zaman ve ne fiyata

Ünlü Japon SUV haklı olarak Rus sürücülerin tercihlerinin lideri olarak adlandırılabilir. Pratik olarak Rusya Federasyonu'nda, Land Cruiser'ın fiyatının oldukça önemli olmasına rağmen hiçbir rakibi yoktur. Bu nedenle, arabanın Avrupa podyumlarının podyumlarında yayınlandığı tarih hakkında bilgi gereksiz olmayacaktır. Bu etkinlik 2018'in başından daha erken olmayacak - 2019'un başlangıcı. Yurttaşlarımız arasında arabaya gösterilen büyük ilgi göz önüne alındığında, Rusya'da satışların başlaması gelecek yılın ilk çeyreğinden daha erken olmamalı. . Fiyatlar ve bunlar dikkate değer, yapılandırmaya bağlı, bunlardan sadece altı tanesi var:

 1. 2 199 000 rub arasında "Classic";
 2. Standart - 2 494 000 ruble;
 3. Comfort Kit - 2,853,000 ruble;
 4. Elegance, 3 168 000 rubleden başlar;
 5. Derece "Prestij" - 3,482,000 ruble;
 6. En az 3.886.000 ruble lüks seti.

Potansiyel alıcılar için son haberler. Tam bir set satın almak sağlam bir yatırım olacaktır - en az 4 milyon ruble.

Dış veri ve salon

Toyota Land Cruiser Prado 2019

Yeni Kruvazörün görünüşü, seleflerine göre önemli farklılıklar taşıyor, karizma, erkeklik, dinamizm ve saldırganlığın gerçek bir uygulaması haline geldi. Bu hızlı ve güçlü bir yırtıcıdır. SUV 2019 model yılı büyüdü, boyutları şöyle:

Vücut uzunluğu santimetre 495, 0
Genişlik santimetre 195, 5
Yükseklik santimetre 196, 0
Gümrükleme modeli 5 kapı santimetre 21, 5
- // - 3 kapı santimetre 20, 5

Tamponların şekline, ızgaraların tasarım çözümüne, arkadan aydınlatmada radikal bir değişikliğe, gövde baskılarının zarif çizgilerine mükemmel geri dönüşler verildi. Sürücüler için 18 inçlik tekerleğin demetlenmesi Altı V şekilli elemanlar ile ilginç olacaktır. Özellikle rahatlık, bagaj kapağını açmadan, camı kaldırabilir ve indirebilir, ki bu da kullanılan tasarıma izin verir.

Toyota Land Cruiser Prado 2019

Güncelleştirilmiş salon ayrıca dikkatli bir çalışma gerektirir. Bir bakışta bile, modern malzemelerin kalitesi ve Toyota'nın teknolojik yeniliklerinin eşsiz paketi dikkat çekiyor. Fonksiyonel çoklu direksiyon, ergonomik ve kullanışlı gösterge panosuna, 8 inçlik dokunmatik ekrana, modern multimedya ekipmanına ek olarak, test sürüşü Toyota Touch 2 sisteminin güvenilirliğini ve gezinme kolaylığını gösterdi. Rusya'nın kuzeyi için, ısıtma gözlükleri, nozullar ve tüm koltuklar ayrı ayrı.

Yeni Toyota Land Cruiser Prado 2019 model yılı. Teknik özellikler, çıkış tarihi, ekipman ve fiyatlar, Rusya'da satışların başlangıcı
Toyota Land Cruiser Prado 2019

Motorlar hakkında

Motorların teknik özellikleri, en iyi seçimi tek tek yapmanızı sağlar.

 • Cilt 2, 4 litre. Benzin, 163 l. den .;
 • Cilt 4, 0 litre. benzin, 249 litre. den .;
 • Hacim 2, 8 litre. , turbo dizel, 177 litre. den .;

Zorlamalı kilitleme diferansiyelleri seçeneği ile birlikte sürekli dört tekerden çekiş, çekiş şanzıman değişikliklerinde azalma ile birlikte olmamıştır.

Related news

Toyota Land Cruiser Prado 2019 image, picture
Toyota Land Cruiser Prado 2019 1


Toyota Land Cruiser Prado 2019 27


Toyota Land Cruiser Prado 2019 31


Toyota Land Cruiser Prado 2019 79


Toyota Land Cruiser Prado 2019 26