Pleikast Mutlu Yıllar 2018

Artık yeni yılda arkadaş, akraba ve arkadaşlarını tebrik etmenin birçok yolu var. Modern ağın yetenekleri sayesinde, dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz e-kart, video veya animasyon gönderin.


İÇERİK

Bir oyun yayını nedir?

Grafik teknolojilerinin gelişmesiyle kullanıcılar sadece fotoğraf, animasyon, video ve müzik içeriği indiremediler. Bütün bu tasarımcılar, tek bir birime "topar" edebildiler. Aslında, bir playcast, yukarıdaki öğelerin tümünü veya bir kısmını içeren dinamik bir karttır.

Artık, bu görüntüleri kendi elleriyle oluşturmak için çevrimiçi düzenleyiciler sağlayan birçok özel site var. Gelişmiş araçlar, herhangi bir konunun güzel bir başyapıtını hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Runet'in en iyi hizmetlerinden biri playcast.ru. Tek olumsuz, çalışmalarını bilgisayarda indirmeme eksikliğidir. Görüntüleme doğrudan bağlantı ile gerçekleştirilir.

Pleikast Mutlu Yıllar 2018

Kendinizi kartpostal nasıl yapılır?

Çeşitli hizmetlerden bağımsız benzersiz içerikler oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki programlardan yararlanarak fikirlerinizi uygulayabilirsiniz:

  • Sony vegas;
  • Adobe premiere;
  • Çukur;
  • Prodüktör Üreticisi;
  • After Effects.

Bunlar efekt, grafik, animasyon, müzik vb. Uygulama becerisine sahip güçlü video editörleridir. Uygulamalarla çalışmak için gerekli talimatlar özel web sitelerinde bulunabilir. Ve biz PC'ye, özellikle sizin için yaptığımız 2018 Köpekler Yılı'nın eğlenceli bir çalma listesini indirmeyi öneriyoruz.

İçerik nereden alınır?

Resimler ve animasyon: Yandex.Foto (veya bölümümüzde “2018 ile ilgili her şey”)
Silindirler: YouTube, Yandex. Video (veya kendi)
Müzikal besteler: Yandex.Music

Orijinal resimleri nerede bulabilirim?

Ağın genişliğinde bu konuya ayrılmış birçok site var. Ne yazık ki, sadece bir kaç ücretsiz bir playcast indirmek için fırsat sağlar. Bir sosyal ağ, e-posta, anlık mesajlaşma veya telefondaki alıcıyı görüntülemek ve göndermek için bağlantıyı kopyalama seçeneğinden memnunsanız, arama ile ilgili sorunlar ortaya çıkmamalıdır. Ayrıca, playcast.ru web kaynağında büyük bir kullanıcı çalışma galerisi yayınlanmaktadır. Ancak, bir mesaja eklenmiş bir kart bağışlamak istiyorsanız, biraz uğraşmanız gerekecektir.

Online editörü kullanmak için kayıt olmalısınız. Sonra "Ekle" bölümünde yeni bir proje oluşturmak için gidin. Araçlar çok basit ve anlaşılırdır, bu yüzden onları dakikalar içinde anlayabilirsiniz.


Pleikast Mutlu Yıllar 2018

Gelecek yılın sembolü Sarı Dünya Köpeğidir, bu nedenle imgeli kart en özgün ve armağan armağan olacaktır. Bir kutlama başyapıtı yapmadan önce, uygun içeriği hazırlamanız gerekir. Bu tür resim şunları içerir:

  • arka plan görüntüsü;
  • saydam bir arka plan (yeni yıl karakterleri ve festival özellikleri) ile animasyonlu elemanları;
  • metin dilekleri;
  • video veya müzik dizileri.

Elbette, tasarım hayal gücünüze bağlıdır. Ve bir playcast için kullanılabilecek çeşitli serin köpek sinematograflarını indirmeyi teklif ediyoruz:

Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018

Ayrıca neşeli bir Noel Baba'ya ve zarif bir Noel ağacına da ihtiyacınız olacak:

Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018
Pleikast Mutlu Yıllar 2018

Adobe Photoshop kullanarak görüntü üzerine metin eklenebilir. Proshow Producer programında mükemmel metin efektleri oluşturulur. Ayrıca, araçları bir video ve ses parçası eklemenizi sağlar. Hazırlanan içerik temelinde yaptığımız şey buydu:

Orijinal oynatma dosyasını indirin (FLV biçimi, 131 MB)

Sonsöz

Gördüğünüz gibi, Yeni Yıl 2018 için kendi benzersiz tebrik kartınızı oluşturabilirsiniz. Bunun için özel programların temel bilgilerine ihtiyacımız var. Tatilden birkaç gün sonra, orijinal müzikal ve animasyonlu başyapıtlar yapma tekniğiyle ilgili birkaç ders öğrenebilirsiniz. Fırsat, zaman veya arzuya sahip değilseniz, Playcast web sitesini ziyaret edin ve hazır seçenekleri kullanın.

Related news

Pleikast Mutlu Yıllar 2018 image, picture Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018 Pleikast Mutlu Yıllar 2018