Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar

2019 yılı, Moskova'nın sakinleri arasında, her şeyden önce, metro sisteminde bir yenilik yılı olarak biliniyor. Yani, Sokolnicheskaya şubesi kesinleşecek Bu sözde genişletilmiş st. "Stolbovo". Kommunarka köyüne gitmeniz gerekiyorsa bir transfer noktası olacak. noktanın 2010 yılına kadar yapılması bekleniyor. Düzenler oldukça uzun bir süre devam edecek. Böylece, 2020 boyunca, Üçüncü Kavşak Devresi, Kakhovskaya hattı ile ortak paralellikler sağlayacak şekilde birleştirilmelidir.

Sokolnicheskaya hattı - yeni istasyonlar

Sonuç olarak, "İş Merkezi" istasyonlarının yanı sıra "Shelepiha" transferleri ile büyük bir halka olacak. Onlar Moskova-City Uluslararası İş Merkezi'nden Rublevo-Arkhangelskoye uluslararası finans merkezine kadar uzanan planlanan Rublevo-Arkhangelsk yönünün bir parçası olacaklar. Bu bina 2025 yılında inşa edilecek. 2021 yılı bittiğinde, Lyublinsko-Dmitrovskaya hattının zaten uzatılacağı ve “Seligerskaya” dan “Phystech” yönüne doğru kuzeye üç istasyon daha eklenecek. .

Moskova Metrosu

Yeni istasyonlar yapım aşamasındadır. Bunlardan 4 tanesi olacak, Sokolnicheskaya hattını Yeni Moskova topraklarında genişleteceklerdir. Yapımları sık sık haberlerde tartışıldı ve sorumluluk üst düzey yetkililere - yürütme organlarının temsilcileri - yerleştirildi. Ayrıca biliniyor: “Kırmızı” şubesini “Salaryevo” istasyonundan “Stolbovo” ya doğru genişletecekler ve Kommunarka köyü inşaat alanı olarak seçilecek.

Yerinde yeni hattın büyük bir yüzdesi yapılacak, bu amaçla Filatov Çayır, Prokshino, Alder ve Stolbovo istasyonları inşa ediliyor. Proje liderleri defalarca bildirdiler: trenin küçük bölümlerinde tünelleri geçecek, büyük kentsel otoyollarla kesişme noktasında geçici olarak.

Sokolnicheskaya şubesinin yeni istasyonları açılmasından birkaç yıl geçti. Bunlar arasında “Rumyantsevo” ve “Salaryevo” bulunmaktadır.

Güneş tutulmasıMalzememizde, güneş tutulması 2019'da ne zaman gerçekleşeceğini anlatacağız.

Moskova bölgesinde Yeni Yıl tatillerini geçirmek ister misiniz? Burada bunu anlatacağız.

Burada, New 2019'daki Moskova'daki tüm olaylar ayrıntılı olarak ele alınmıştır.

Proje nedir?

Üçüncü kavşak kompleksi, metroyu boşaltacak dairesel bir şubeye dönüşecek. Projenin uzunluğunun en uzun olduğu zaten biliniyor. Bu parametre çalışmanın sonunda 61 km olacaktır. Konturun geçişi mevcut ve mevcut Circle Line'a yaklaşık 10 kilometre mesafede olacaktır.

İkinci bir halka oluşturmak için önceden mevcut olmayan 30 istasyon düzenleyin. Bunların arasında 17, Moskova metro halkasına iki metro ile diğer metro hatlarına aktarılacak. Radyal demiryollarına çıkışlar olacaktır (varsayımla, 7 tarafından düzenlenmiştir). Projeye göre, TPK, Butovskaya ve Monoray haricinde tek bir metro hattına dönüşecek.

Muhtemelen, yolcular daha rahat olacak. Şehir merkezini ziyaret etmeden seyahat edecekler ve yolda daha az zaman geçirebilecekler. İkinci halka yürürlüğe girecek ve merkezi elemanlar yüklenebilecek. Radyal branşların faaliyeti yüzde 20-25 oranında azalacak.

Kartta Moskova metro geliştirme

Moskova metrosunun gelişim planı

TPC'nin kuzey kısmının her durağında yönü değiştirmek mümkün olacaktır. Radyal tren yollarına gidecekler. Konturun yönü “Marina Grove” (“Sheremetyevskaya”), “Riga” (“Rzhevskaya”) ve “Sokolniki” (“Strominka”) ile yapılmaktadır. Makineler, bir halka gibi harekete gönderilecek.

Yolların süresi ile ilgili mevcut veriler. Güneydoğu parçası için kontur 11,5 kilometre sürdü. Kashirskaya ve Nizhegorodskaya istasyonları dört tane daha bölünecek: Maple Bulvarı, Nagatinsky Zaton, Pechatniki ve Tekstilshchiki. Yolun bir parçasının başlangıcı "Kashirskaya" istasyonuna katılıyor. Hat, müze rezervinin altında oluşturulmuştur.

Tüneller için belirli noktalar seçilmiştir. Bunlar arasında Kolomna karayolunun altındaki boşluk var. Yolları Moskova Nehri'nden geçecek ve sonra Guryanov Sokağı'nın altında uzanacaklar. Yol mevcut "Pechatniki" istasyonuna uyacak. Kursk yönü aşıldığında, metronun ikinci halkasının yönü "Tekstilshchiki" istasyonunun alanı ile bağlantılı olacaktır. Daha sonraki takipler Lyublinskaya ve Gazgoldernaya caddeleri boyunca olacak ve Ryazan Caddesi'ne yeni bir yol çıkacak. Yeni yöndeki bir gün, günde 55 ila 360 bin vatandaşdan geçecek.

Kolomenskaya caddesi, istasyon "Maple Bulvarı" ile tamamlanacak. Geliştiriciler, TINAO bölgesi - Biryulyovo bölgesi - TPK treni rotasının planlanan noktasının doğu ucundan transfer işlevini koruyacaklardı.

"Nagatinsky Zaton" istasyonunun konumu, Kolomenskaya Caddesi yakınlarındaki yakın bölge ile ilişkilidir. Kolomenskaya Caddesinin her bir yerine çıkış yapan iki lobinin, yer hizmet yoluna hizmet eden durma noktaları olan işleyen bir konut yapısı ve bir kamu binası olduğu varsayılmaktadır. İlk bölümün teknik başlangıcı başarıyla tamamlandı.Yılın sonuna kadar, "İş Merkezi" istasyonundan "Petrovsky Park" a kadar olan mesafe,

Sonbaharda, 8 Eylül'de ilk kalkış atandı.

"İş Merkezi" istasyonundan tren "Petrovsky Park" istasyonuna doğru ilerledi. Şehrin yeraltı yüzüğünün yeni bir bölümünü takip ederek seçilmiştir. Lansman bir doğrulama niteliğindeydi, Üçüncü Değişim Devresi (TPC) bölümünün ilk yolcuları yolcular tarafından kabul edilecek.

Lansman sırasında, site Moskova Belediye Başkanı Sergei Sobyanin tarafından ziyaret edildi. Böylece, TPK'nın ilk bölümünün hareketi açıldı, etkinlik önemli hale geldi, burası Kent Günü için Muskovitlere hediye olarak tanımlandı. Belediye başkanına göre, başlangıç ​​ve ayarlama çalışmalarının gerçekleştirilmesinden önce birkaç hafta olacak, yolcu trenleri buraya gidecek. Öncelikle bölgeyi boşaltmak ve yolcular daha fazla seyahat yerleri.

İlk günlerde WPC'nin bu bölümünün her bir istasyonunun en az 200 bin 300 bin kişiye ulaşabileceği varsayılmaktadır. WPK'nin yaratılışı başlangıçta vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için planlanmıştı. günlük sorunları çözmede onlara yardımcı olun. Tarif edilen ölçü tam olarak bir görevdir. Bu düşünceyle, planlanan projenin tamamı da geliştirildi.


Related news

Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar image, picture
Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar 63


Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar 94


Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar 28


Moskova metro haritası 2019 - yeni istasyonlar 27