Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine

Neljajalgse sõbra omandamine on väärt meeles pidada, et koera välimus on majas väga oluline samm. Ta saab uue pereliikmeks, nõudes teatud hooldust ja tähelepanu.

Kasulik on läheneda tõu valimise küsimusele, sest koera suurus ja selle karusnaha pikkus on olulised.

Kui soovite saada rõõmsat ja kiinduvat sõbranni, kes armastab lapsi, peab samal ajal kartmatu liider mõtlema poksikutsikas ostmisele. Selle tõu esindajad on üsna tagasihoidlikud ja puhas.

Lemmikloomakasvatus ja areng

Pärast lapse ilmumist majas on tema kaptenile suur vastutus: ta ei pea mitte ainult hoolitsema, vaid ka õpetama teda.Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamineKuidas poksikutsikas kasvab, sõltub täielikult tema kasvatusest.

Tavaliselt võõrastab ta emalt 45 päeva vanuselt. Igal lemmikloomal peab olema veterinaarpass. See sisaldab teavet tehtud vaktsineerimiste kohta.

Boxeri kutsikas on väga sõbralik laps. Ta suudab läheneda harjumatutele inimestele ja isegi mõrtselt põgeneda koos teise koeraga, pöörates tähelepanu oma kaptenile.

Poksija kutsikas on sama laps, seetõttu on väärt tema trikke kannatlikult käsitleda ja unustada tema kasvatamist. Aktiivne kohanemine keskkonnaga toimub 2-4 kuud vanuses. Selle aja jooksul peaks laps veetma palju aega vabas õhus, mängima oma vendade ja õdedega ning suhelda inimestega tema ümber. Kõik, mida kapten õpetab teda sel ajal, on ta hästi mäletatud ja täidetud kogu oma elu.

4-8 kuu vanuste poksija kutsikas ei sõltu nii palju tema omanikust, ta hakkab kasvama.

Tema kiindumus ja usaldust tuleb veel teenida. Koer kasvab 8 kuuga. Loomade loomus, selle harjumused ja huvid hakkavad ilmnema.

18 kuu jooksul kasvab poksija täielikult täiskasvanuks. Tavaliselt on tal usaldusväärne närvisüsteem, tasakaalustatud, rahulik ja enesekindel. Mängulisus, mis eristab teda teistest koertest, ei kesta tema elu lõpuni.

Boxer on väga aktiivne ja vastupidav koer. Ta on hea meelega kaasas oma kapteniga pika jalutuskäigu ja erinevate spordialade tundide ajal

Saksa poksija kutsikad toituvad kõik, mis on nende kaussides. Nad ei ole toidu kohta vali. Siiski on parem peatada oma valik spetsiaalsetes söötades, mis sisaldavad kõiki koera kasvu jaoks vajalikke vitamiine ja mikroelemente.

Kui omanik eelistab looduslikku toitu, siis peaks umbes pool toodetest sisaldama valku. See võib olla kala (meri, kuid välja arvatud pollok), liha (ainult tailiha), munad, kodujuust.

Parem on piima ära jätta, eelistades hapupiimatooteid. Samuti ärge unustage köögivilja ja teravilja. Selline toit sobib ka täiskasvanud koertele.

Beebil peaks olema 4 toitmist päevas täiskasvanud poksija 1-2 korda.

Boxeri kutsikad, mille fotod võivad leida, võivad olla valged, punased ja brindlehed. Mõnikord tuleneb viimaste küllastumise määrast musta värvi. Samuti võivad kehas olla valged laigud, nii sümmeetrilised kui ka mitte.

Related news

Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine Kutsikas poksija: kirjeldus, toitumine, kasvatamine