KIA Cerato 2019

KIA, dünya çapında en çok satan otomobil markalarından birinin onursal unvanını hak ediyor. Konunun logosunun hem yurtdışında hem de eski Sovyetler Birliği'nde bilindiğini vurgulamamalısınız. Modern otomotiv modasının en iyi trendlerini geliştirme arzusu, KIA'yı sadece şık bir üretici değil aynı zamanda klasik tarzın trend belirleyicilerinden biri haline getiren “öne çıkan ”lardan biri haline geldi. Yakın zamanda önerilen yeni ürünle ilgili yeni detayların olmasına dikkat edilmeye değer. Detroit'teki 2018 Dünya Otomobil Fuarı, prömiyeri gösterisi olarak yeni bir KIA Cerato 4 modelini piyasaya sürdü. Ama o zaten meşhur ABD autobahn Forte adı altında kendini kanıtlamıştır.

İÇERİK

Yenilik ana özellikleri

Yurtiçi sürücüler, markanın tüm ana özelliklerinin bilincindedir - güvenilirlik, kalite, modern teknolojik ve tasarım tanıtımı.

KIA Cerato 2019

  • Aynı zamanda, herhangi bir konsept ve inşaat kararında, teçhizatın ve fiyatların şu anda binek araç pazarında benimsenen prensiplere mükemmel bir şekilde uyduğu temel şeydi;
  • Motoristler, piyasa uzmanları ve resmi KIA perakende zincirinin katılımcıları, dikkat çeken spor, enerjik gençlik trendleri ile yeni tanıtılan Kia Stinger konseptine benzer şekilde, yeni bir geri dönüşün galası için hazırlanıyorlar;
  • Ana pazara giriş tarihi ve en büyük ülkenin araba galerilerindeki görünüş - ABD'nin yarım spor müsabakalarının alıcısı kesinlikle uzak değil. Kuzey Amerika'da Fort 4'ün satışı halihazırdaki 2018'in ortalarında planlanıyor.

Rusya'da satışların başlaması, önümüzdeki yılın ilk yarısından daha geç olmayacak. Bugüne kadar, üretici, bu tür göstergeler için ekipman ve fiyat kategorisinin yanı sıra, yerli tüketicinin minimum ve maksimum maliyetini sağlamaz.

Yeni öğeler için beklentiler

Aracın tasarımında ve ekipmanında uygulanan tüm yenilikler göz önüne alındığında, alıcı bir bütçe fiyat seçeneğine güvenmemelidir. Büyük olasılıkla, Rus tüketiciler için, mevcut fotoğraflara bakarak, en zorlu yollarda ve hatta off-road'da gelecekteki rahat ve güvenli yüksek hızlı seyahatlerde oldukça katı bir yatırım olacaktır.

Bugün, casus fotoğraflar da dahil olmak üzere yeni ürünle ilgili tüm veriler, Cerato'yu 2004'ten beri 14 yıldan fazla bir süredir Güney Kore, yani Kia Motors tarafından üretilen orta sınıfın biraz üzerinde şık, güvenilir ve modern bir otomobil olarak konumlandırıyor. 2008'de, 2009 , 2012, önemli yapısal ve restyled değişiklikler yapılmış, ancak 2019 model yılı teklif otomotiv sektöründe gerçek bir atılım oldu. Bu konuda, Kia Cerato (Rusya, Avrupa), ABD için Kia Forte ve Güney Kore için Kia K3'i kökten değiştirdi.

Dış ve iç kısımdaki değişiklikler

KIA Cerato 2019

Birkaç yıl önce, yüksek sınıf otomobil pazarının en iyi şekilde doldurulması için, Kia Motors endişeleri sedan ve kuponlar için çeşitli seçenekler sundu.

  1. Geçen sonbaharda Detroit'teki Sonbahar Otomobil Fuarı, uzmanlardan mükemmel geribildirim alan bir aceminin ortaya çıkması tasarımına kökten yeni bir yaklaşım gösterdi;
  2. Muhteşem bir restyling ile klasik bir sedan kılığında, sadece manevra kabiliyeti olmayan bir şehir otomobili yaratmak için net bir yön vardır, ancak megalopolisin yoğun caddeleri için yüksek hızlı bir araba;
  3. Güncellenmiş araba ızgara tasarımı ve tasarımı, baş optik için sensör farları, zarif bir ön tampon, xenon farlar, yönlendirilmiş yapay zeka seçenekleri değiştirmek için dikkate değerdir;

Test sürüşü sırasında elde edilen sonuçlar, Güney Koreli tasarımcıların aerodinamik ve sürüş güvenliğini artırmada büyük ilerleme kaydettiğini gösteriyor.

Salon ve Motorlar

Yeni KIA Cerato 2019 model yılı. Teknik özellikler, çıkış tarihi, ekipman ve fiyatlar, Rusya'da satışların başlangıcı

Tasarımın özgünlüğü, kapının alt parçasındaki düz çizgilerle damgalama, 5-petal jant, krom kaplama parçaların bolluğu ile vurgulanmaktadır. En son haberler kabin içinde renk tasarımı ve teknolojik yenilik ile ilgilidir. Üretici, 8 temel ve bir düzine ek renk ve gölgelik, içten bitirmek için en iyi malzemeler, anatomik sandalyeler, yolda konfor ve güvenlik düzeyini artıran çok sayıda seçenek sunuyor.

Motor özellikleri aşağıdaki gibidir:

Yakıt hacim Güç
Benzin 1, 6 l 130 l. dan.
— // — 2, 0 l 150 l. dan.
Turbo dizel 1, 6 l 128 l. dan.

Tüm araçların otomatik şanzıman ve manuel şanzıman 6 vitesli sistem, bir robot dişli sistem ve motorun planları - bir hibrit ile donatılmış olması planlanıyor.

Related news

KIA Cerato 2019 image, picture, imagery


KIA Cerato 2019 56


KIA Cerato 2019 50


KIA Cerato 2019 49


KIA Cerato 2019 92


KIA Cerato 2019 57


KIA Cerato 2019 92


KIA Cerato 2019 71